Cestování v roce 2023

Já vím, že rok ještě není u konce, ale přesto bych rád zhodnotil letošní rok po stránce cestování.

Jednoduše a stručně řečeno to byla jízda. Ačkoli do konce trochu zbývá cca 2,5 měsíce, pro letošek už neočekávám další delší trip, tak tedy postupně.

červen 2023 – Německo-Polsko

Hlavně tedy to polsko, to byl totiž cíl naší cesty. Cestoval jsem s Adamem a jeli jsme autem. Nejdříve jsme to vzali přes německo přes Rostock a pak polské Štětí. Následující den výlet k severnímu moři a další den Gdaňsk. Závěr Polska byla Varšava . Celkově je polsko krásná země s příznivými cenami a fajn lidmi

srpen 2023. -Francie – Paříž

Tohle byla vysloveně rodinná dovolená. Opět jsme cestovali autem na 4 dny. Kromě klasických míst v Paříži jsme se zajeli opět podívat k moři tentokrát tedy k západnímu pobřeží. Celé jsme zakončili návštěvou Disnylendu. Paříž je krásné město, mají zde výborné pivo a skvělé jídlo. Cesta autem 1000km je už trochu moc, ale dá se.

září 2023 – Rakousko – Alpy

Posledním výletem byla nádherná příroda a okouzlující hory. Opět autem ale zase v jiném složení. Tentokrát pánská jízda všech Choltáků. Rakousko určitě nebylo naposledy

Do toho samozřejmě spousty výletů po Čechách. A to je nyní pro mě priorita. Rád bych začal více cestovat po Česku , protože doma toho máme spousty krásného a tak máme stále co poznávat..

Tak zase příště.