Komentáře

Od začátku roku jsem nenapsal jediný článek. Všechen čas, který věnuji psaní je zaměřen na Linkedin a případně moje podnikání. To ale neznamená, že nesleduji dění kolem sebe a že nemám v hlavě spousty témat o kterých bych chtěl psát.

S ohledem na dění kolem nás si ale dnes neodpustím drobný a mnou komentovaný sumář posledních dvou měsíců

Událostí a těch velkých se za poslední dva měsíce událo poměrně dost. Jako nezávislého pozorovatele a posluchače zpráv mi přijde až podezřelé jak jednotlivé zprávy vznikají, stoupají na svůj vrchol i třeba několik týdnů a jejich pád je tak strmý, že si nikdo ani neuvědomuje jak rychle zmizí.

A namátkou zmíním ty největší z letošního roku 2020.

Zavraždění generála Sulejmáního v Íránu americkou armádou

Celý svět měl obavy, že začne asi válka. I my jsme si říkali po mediální masáži co vlastně bude. Dnes už si nikdo ani nevzpomene

Požáry v Austrálii.

Není snad člověka, co by neviděl a skoro neoplakal popálenou koalu. Myslím, že opravdu hodně nepříjemná věc a událost. Obrovská vlna solidarity z celého světa. Pak náhle deště a záplavy a dnes ? Zabývá se tím někdo v Evropě?

KOVID19

A do třetice. Něco, co se táhne už od ledna, ale naplno propuká až nyní. Myslím novinářsky. To že se tím zabývají lékaři a vědci je zcela automatické. Ale zabývají se novináři chřipkou? No vidíte a ta má na svědomí stonásobně více lidí.

Žijeme v době médií a informací. A informační vzdělanost lidí je stále na nízké úrovni. Lidi se nechávají zmanipulovat jednostrannou informací a nehledají druhou stranu mince. Jsem zvědavý jaká informační „bomba“ nás čeká teď.

Nechme se překvapit

PS: vše zde zmíněno je pouze můj názor za který se nestydím a nebojím se ho říci nahlas. Jsem svobodný člověk žijící ve svobodné zemi. A pokud vás něco irituje, tak to nečtěte a nesledujte 🙂